




Подрібнювач гілок HECHT 625, 2500 Вт, діаметр різання 45 мм, ножовий, бункер 50 л
- Готово до відправки
- Код: HECHT625
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259
Подрібнювач гілок HECHT 625
Подрібнювач гілок HECHT 625 — це електричний інструмент для садівників, який дозволяє подрібнювати гілки діаметром до 45 мм. Завдяки ножовій системі та турбомотору потужністю 2500 Вт, цей подрібнювач перетворює садові відходи на дрібні шматочки, для використання як мульча або для компосту. Подрібнений матеріал можна збирати в бункер об'ємом 50 л, що додається до комплекту. Вага подрібнювача — 10,5 кг, зручний у транспортуванні завдяки вбудованим коліщаткам.
Технічні характеристики:
Двигун: Електричний, 230 В / 50 Гц
Потужність: 2500 Вт
Вага: 10,5 кг
Об'єм збірного бункера: 50 л
Максимальний діаметр різання: 45 мм
Спосіб подрібнення: Ножовий
Габарити упаковки: 37 x 29 x 69 см
Вага упаковки: 11,2 кг
Цей подрібнювач стане помічником для очищення вашого саду від непотрібних гілок і залишків рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |

