









Осциляційно-шпиндельний шліфувальний верстат (гріндер) Procraft OSS500, 500 Вт, 8 м/с, 100 х 610 мм
- Готово до відправки
- Код: OSS500
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259
Осциляційно-шпиндельний шліфувальний верстат Procraft OSS500, 500 Вт, стрічка 100х610 мм, швидкість 8 м/с
Осциляційно-шпиндельний шліфувальний верстат Procraft OSS500 розроблений для шліфування різних матеріалів. Завдяки потужності до 500 Вт (режим S6 10%) і швидкості стрічки 8 м/с, пристрій забезпечує плавну обробку поверхонь. Довжина стрічки 100 х 610 мм для роботи з великими площами, а коливальний хід 16 мм сприяє точній обробці.
Характеристики:
Номінальна потужність: 450 Вт (S1), 500 Вт (S6 10%)
Швидкість стрічки: 8 м/с
Розмір стрічки: 100 х 610 мм
Коливальний хід: 16 мм
Напруга: 220-240 В
Частота струму: 50 Гц
Захист: Клас I, IPX0
Рівень шуму: LpA = 72,9 дБ (±3 дБ), LwA = 85,9 дБ (±3 дБ)
Вага комплекту: 18,9 кг
Комплектація:
Шліфувальна стрічка – 1 шт
Гумові ніжки – 4 шт
Обгумовані шліфувальні втулки – 4 шт (19/26/38/51 мм)
Шліфувальна гільза – 13 мм
Прокладки під шліфувальні гільзи – 5 шт
Упорна лінійка – 1 шт
Шпиндель, гайка, шайби та колесо вентилятора
Рожкові ключі – 2 шт (10/13 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 85,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Швидкість протягування стрічки | 8 м/с |
| Довжина стрічки | 100 х 610 мм |
| Ключ | Рожковий - 2 шт (10/13 мм) |
| Стрічка | 1 шт |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Упорна лінійка | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Шайби | 3 шт |
| Гумові ніжки | 4 шт |
| Колесо вентилятора | 1 шт |
| Шліфувальна гільза | 13 мм |
| Гайка | 1 шт |
| Обгумовані шліфувальні втулки | 4 шт - 19/26/38/51 мм |
| Коливальний хід | 16 мм |
| Шпіндель | 1 шт |
| Прокладки з отворами під шліфувальні гільзи | 5 шт. |

