









Дисково-стрічковий шліфувальний верстат (гріндер) Procraft BDS380, 300 Вт (S1), 380 Вт (S6 20%), 1450 об/хв, 282 м/хв
- Готово до відправки
- Код: BDS380
+380 (96) 252-12-59
Київстар
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дисково-стрічковий шліфувальний верстат Procraft BDS380, 300 Вт – для шліфування різних матеріалів
Шліфувальний верстат Procraft BDS380, оснащений потужністю 300 Вт (S1) та 380 Вт (S6 20%), для роботи з широким спектром матеріалів.
Основні характеристики:
Потужність: 300 Вт (S1), 380 Вт (S6 20%)
Швидкість стрічки: 282 м/хв
Діаметр диска: 150 мм
Регулювання нахилу столу: 0° - 90°
Вага: 14,74 кг
Число обертів: 1450 об/хв
Розмір стрічки: 914 х 100 мм
Напруга: 220-240 В
Рівень звукового тиску: 75 дБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Двигун | Асинхронний |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Захисний кожух | кола — 1 шт. |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 1450 об/хв |
| Рівень звукової потужності | LwA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Швидкість протягування стрічки | 282 м/хв |
| Наждакові кола | 1 шт |
| Довжина стрічки | 914 мм |
| Кут нахилу | столу 0° — 60° |
| Розмір столу | підставка для диска - 188 х 125 мм |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Ключ | Рожковий (13 - 17 мм) |
| Ширина стрічки | 100 мм |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Шестигранні ключі | 2 шт (3 мм, 4 мм) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Кутовий упор | 1 шт |
| Упор для стрічкового стола | 1 шт |
| Гумові ніжки | 4 шт |
| клейкий диск для шліфувального кола | 1 шт |
| Нахил шліфувального столу | 0° - 90° |
| Патрубок для пиловідведення | кутовий - 1 шт |

