







Дискова пила Procraft KR2500 (з кріпленням до столу), 2500 Вт, 5500 об/хв, диск 200/30 мм
- Готово до відправки
- Код: kr2500
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259
Дискова пила Procraft KR2500 — 2500 Вт, 200 мм, 5500 об/хв
Procraft KR2500 — дискова пила потужністю 2500 Вт і швидкістю обертання 5500 об/хв, для різання деревини, пластику та м'яких металів. Завдяки кріплення до столу, вона може використовуватися як стаціонарний циркулярний станок, що розширює її функціональність.
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2500 Вт
Швидкість обертання: 5500 об/хв
Вага: 7 кг
Тип пилки: Універсальна
Кут нахилу: до 45°
Глибина пропила: до 72 мм
Діаметр пильного диска: 200 мм
Посадковий діаметр диска: 30 мм
Особливості:
Можливість різання під кутом до 45°.
Паралельний упор.
Система захисту від пилу та стружки.
Захисний кожух та блокування випадкового включення.
Комплектація:
Інструкція з експлуатації
Побідитовий пильний диск — 1 шт.
Ключ для зміни оснащення
Кріплення до столу
Лінійка для паралельного різу
Струбцини — 2 шт.
Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер з Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будемо раді Вашому дзвінку)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Тип пилки | Універсальна |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр пильного диска | 200 мм |
| Глибина пропила | 72 мм |
| Кут нахилу | 45° |
| Кріплення | До столу - Є |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Струбцина | 2 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |

