









Садовий подрібнювач гілок HECHT626BOX електричний 230В/50Гц, 2600 Вт, 4050 об/хв, для гілок 45мм, бак 60л
- Немає в наявності
- Код: HECHT626BOX
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259

Садовий подрібнювач гілок HECHT 626 BOX
Основні характеристики:
Потужність: 2600 Вт
Максимальний діаметр гілок: 45 мм
Об'єм баку для збору: 60 л
Швидкість обертання: 4050 об/хв
Садовий подрібнювач HECHT 626 BOX призначений для подрібнення гілок діаметром до 45 мм. Подрібнений матеріал можна використовувати для мульчування або компостування.
Зручний 60-літровий бак дозволяє ефективно збирати відходи. Компактний дизайн і наявність коліс забезпечують просте транспортування подрібнювача по ділянці. Пристрій оснащений системою захисту від перевантаження, що підвищує рівень безпеки під час роботи.
Переваги:
Великий бак на 60 л для збору відходів.
Захист від перевантаження для безпеки роботи.
Легке транспортування завдяки колесам.
Официальная гарантия HECHT в Украине:
Полная уверенность в качестве и оригинальности продукции
Гарантия соблюдения всех прав потребителя
Качественная консультация, гарантия 2 года на продукцию (частное использование)
Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер із Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будемо раді Вашому дзвінку)
Величезний вибір товарів за доступними цінами
Ми робимо все, щоб ви не бентежили себе походами в магазинВідкрити каталог

Наші переваги
Зверніть увагу
Як зробити замовлення?
Чому ми?
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4050 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.7 кг |




