









Трактор садовий бензиновий HECHT 5161, 4-тактний двигун HECHT OHV об'ємом 196 см3, 6,5 к.с, 61см, 35-7 мм, 150 л
- Немає в наявності
- Код: HECHT5161
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259

Садовий трактор бензиновий HECHT 5161
Садовий трактор HECHT 5161 оснащений 4-тактним двигуном HECHT OHV об'ємом 196 см³ і потужністю 6,5 к.с., що дозволяє обробляти ділянки площею до 2000 м². Ширина косіння становить 61 см, а механічна коробка передач забезпечує 4 швидкості вперед і 1 назад для маневрування. Електростартер спрощує запуск, а травозбірник об'ємом 150 л забезпечує безперервну роботу.
Основні характеристики:
Двигун: 4-тактний HECHT OHV, об'єм 196 см³
Потужність: 6,5 к.с. (4,8 кВт)
Робоча ширина косіння: 61 см
Висота косіння: Регульована, 35-75 мм
Об'єм травозбірника: 150 л
Коробка передач: Механічна, 4 передачі вперед (1,5-4,6 км/год) і 1 назад (2,3 км/год)
Рекомендована площа косіння: До 2000 м²
Запуск: Електростартер
Вага: 136 кг
Розмір коліс: Передні – 10 дюймів, задні – 13 дюймів
Швидкість обертання двигуна: 3000 об/хв
Кількість ножів: 1
Регульоване сидіння
Місткий травозбірник
Механічна коробка передач
Широка робоча зона скошування великих ділянок
Офіційна гарантія HECHT в Україні:
Повна впевненість у якості та оригінальності продукції
Гарантія дотримання всіх прав споживача
Якісна консультація, гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер з Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будемо раді Вашому дзвінку)
Величезний вибір товарів за доступними цінами
Ми робимо все, щоб ви не бентежили себе походами в магазинВідкрити каталог

Наші переваги
Зверніть увагу
Як зробити замовлення?
Чому ми?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Потужність | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Колір | Білий |
| Вага | 136 кг |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кількість передач | 4 вперед/1 назад |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна ширина скошування | 610 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Кількість коліс | 4 |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Бензиновий, Hecht OHV, 4-тактний |




