




Мотокоса 2-тактна бензинова потужність двигуна: 1,9 кВт (2,6 к.с.) HECHT 154
- Немає в наявності
- Код: HECHT154
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259

Бензинова мотокоса HECHT 154, 2-тактна, 1,5 кВт, 52 см³
HECHT 154 – бензинова мотокоса для догляду за газонами та ділянками з густою рослинністю. Завдяки 2-тактному двигуну потужністю 1,5 кВт і об'ємом 52 см³, інструмент справляється з обрізкою трави та бур'янів.
Основні характеристики:
Тип двигуна: 2-тактний бензиновий
Потужність двигуна: 1,5 кВт (2,0 к.с.) при 6500 об/хв
Об'єм двигуна: 52 см³
Ріжучий елемент:
3-зубний ніж діаметром 25,5 см
Двохрезьбова система з автоматичним наконечником
Ширина косіння: 43 см
Товщина жилки: 2,4 мм
Об'єм паливного бака: 0,55 л
Вага: 9,4 кг
Официальная гарантия HECHT в Украине:
Полная уверенность в качестве и оригинальности продукции
Гарантия соблюдения всех прав потребителя
Качественная консультация, гарантия 2 года на продукцию (частное использование)
Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер із Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будемо раді Вашому дзвінку)
Величезний вибір товарів за доступними цінами
Ми робимо все, щоб ви не бентежили себе походами в магазинВідкрити каталог

Наші переваги
Зверніть увагу
Як зробити замовлення?
Чому ми?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |




