



Електрична газонокосарка 1200 Вт ширина косіння 33 см, 3 рівні висоти, 30 л травозбірник HECHT 1233
- Готово до відправки
- Код: HECHT1233
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 09:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 252-12-59Київстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитровулиця Михайла Максимовича, 8, Київ, Україна09625212590962521259

Електрична газонокосарка HECHT 1233 – Ваш помічник у догляді за газоном!
Електрична газонокосарка HECHT 1233 – це інструмент для догляду за вашим газоном. З цією косаркою ваш газон завжди буде виглядати доглянутим, а робота стане ще приємнішою та легшою.
Ширина косіння 33 см: Забезпечує ефективне обрізання трави за один прохід, економлячи ваш час.
Місткий травозбірник 30 л: Мінімізує потребу у частих перервах для спорожнення контейнера, дозволяючи працювати довше без зайвих зупинок.
Міцний, легкий пластиковий корпус: Легко маневрує навіть на невеликих площах, а також дозволяє комфортно працювати без зайвого навантаження.
Центральне регулювання висоти косіння: Ви маєте можливість вибрати одну з трьох висот для досягнення бажаного вигляду газону.
Сучасний дизайн: Функціональний та стильний, що підходить до будь-якого ландшафтного оформлення.
Легко очищається: Простий у догляді дизайн дозволяє швидко та без труднощів очистити косарку після використання.
Технічні характеристики:
Електричний двигун
Напруга / частота: 230 В (AC) / 50 - 60 Гц
Максимальна ширина косіння: 330 мм
Кількість налаштувань висоти: 3
Висота різання: 20/40/60 мм
Об'єм бункеру: 30 л
Максимальна швидкість обертання леза: 3400 об/хв
Колісний привід: немає
Вага: 7.1 кг
Діаметр коліс (передні/задні): 14/14 см
Довжина: 103 см
Ширина корпусу: 35 см
Висота з ручкою: 99 см
Офіційна гарантія HECHT в Україні:
Повна впевненість у якості та оригінальності продукції
Гарантія дотримання всіх прав споживача
Якісна консультація, гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер з Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будемо раді Вашому дзвінку)
Величезний вибір товарів за доступними цінами
Ми робимо все, щоб ви не бентежили себе походами в магазинВідкрити каталог

Наші переваги
Зверніть увагу
Як зробити замовлення?
Чому ми?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 990 мм |
| Вага | 7.1 кг |




