







Шлифмашина угловая 1200 Вт круг 125 мм регулировка оборотов до 12000 об/мин поворотная ручка INTERTOOL WT-0225
- Готово к отправке
- Код: WT-0225
- +380 (50) 102-78-32Водафон
- +380 (63) 431-14-42Лайф
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 20:00 Вторник 09:00 - 20:00 Среда 09:00 - 20:00 Четверг 09:00 - 20:00 Пятница 09:00 - 20:00 Суббота 09:00 - 20:00 Воскресенье 09:00 - 20:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (96) 252-12-59Киевстар+380 (50) 102-78-32Водафон+380 (63) 431-14-42ЛайфМенеджер Дмитрийулица Михаила Максимовича, 8, Киев, Украина09625212590962521259

Кутова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0225
Потужність: 1200 Вт для роботи з різними матеріалами.
Регулювання обертів: від 5000 до 12000 об/хв для налаштування під конкретні завдання.
Діаметр диска: 125 мм для універсальних рішень у шліфуванні та різанні.
Глибина різу: близько 30 мм для точного виконання завдань.
Поворотна ручка: забезпечує комфорт під час тривалої роботи, особливо для поздовжнього шліфування.
Швидкий доступ до щіток: спрощує обслуговування інструменту.
Ергономічний дизайн: прогумована ручка та кнопка "пуск" для комфортної роботи.
Переваги конструкції:
Металевий корпус редуктора: забезпечує довговічність та стійкість до механічних пошкоджень.
Армований ротор і залита епоксидною смолою обмотка статора: захист від пилу та стабільна робота.
Захисний кожух: легко регулюється та встановлюється для безпеки оператора.
Багатопозиційна допоміжна ручка: встановлюється з трьох сторін для зручності.
Технічні характеристики:
Потужність: 1200 Вт
Оберти: 5000–12000 об/хв
Діаметр диска: 125 мм
Живлення: 230 В/50 Гц
Вес: 2,5 кг
Кутова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0225 підходить для роботи з металом, деревом, бетоном та іншими матеріалами. Завдяки потужному двигуну, регулюванню обертів та продуманій конструкції, ця модель стане незамінною для виконання складних завдань.
Нажав кнопку купить или оставьте свой номер телефона и наш менеджер с Вами свяжется.
Также можно сделать заказ в телефонном режиме:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будем рады Вашему звонку)
Огромный выбор товаров по доступным ценам
Мы делаем все, чтобы вы не утруждали себя походами в магазинОткрыть каталог

Наши преимущества
Обратите внимание
Как сделать заказ?
Почему мы?
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размер цанги | 14 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |




